Hírek

Fury harmadszor is...ezt is megnéztük

Tyson Fury (33-0, 24 KO) a WBC nehézsúlyú bajnoka szombat este a londoni Tottenham Hotspurs Stadionban a tizedik menetben idő előtt kiboxolta, immáron harmadik alkalommal a veterán Derek Chisorát (33-13, 23 KO).

És nagyjából ennyi, amit le lehet írni a szomabt este izgalmából, illetve talán még egy jelent ami megemelte a nézők pulzusát, amikor a mérkőzés végén Fury egy kis szájkaratéba keveredett a nézőként helyet foglaló WBA, WBO, IBO Világbajnok Oleksandr Usykkal

Ráadásúl a meccs után még egy külön felvételen azt is leadták, amint Fury átslattyog familiástúl az igencsak ramaty állapotban lévő, egyébként halál nyugodt Chisora öltözőjébe, és egy baráti beszélgetés, szendvicsezés majd gyerekek bemutatása és puszilgatása után kedélyesen elbeszélgetnek minha csak egy kerti grillpartin találkoztak volna össze a felek és családtagjaik.

A mérkőzés krónikájához annyit, hogy a veterán Chisora nagyjábó az első három menetig volt partner a ringben, aztán szépen lassan ecsordogáltak a percek Fury teljes fölényével, és végül a 10-ik meetben Victor Loughlin bíró 2:51-jénél megállította a mérkőzést. Az összecsapás megállítása annak volt köszönhető, hogy Chisora kimerült, lassú volt, és nem tudott tovább küzdeni.