Hírek

Pontozásos győzelmet aratott Russel Jr.

A WBC pehelysúlyú bajnok, Gary Russell Jr. kihasználta gyors kezeit, így 12 menet után pontozásos győzelmet aratott Joseph Diaz Jr. ellen ( 115-113, 117-111, 117-111).

Diaz Jr. nem tudta kihasználni méretbeli előnyét, emellett túl lassú volt, így Russel Jr. fölényesen tudott nyerni. Diaz a második menetben megmutatta, hogy képes nagy ütésekre, mivel Russel Jr. keze állítólag megsérült. Ez nem tartott sokáig, a harmadik menetben Russel Jr. újult erővel tért vissza. Diaz folytatta a támadásokat a negyedik menetben, de Russel továbbra is domináns maradt. Az 5., 6., és 7. menetben Diaz erős ütéseket mért ellenfelére, ami úgy tűnt, megrengeti Russelt, de nem ez nem volt elég a győzelemhez. Az utolsó menetekben Diaz már nem is erőlködött, túlélésre játszott. Összességében Diaz minden tőle telhetőt megtett, de ez nem volt elég.