ProfiboX.hu Online Boksz Magazin - ökölvívás - boksz hírek - bunyó
Főoldal Hírek-cikkek Képek Videók Fórum Klubok Tipp RSS 2.0
Partnereink
fightlogo.jpg

monokli.com - profibox, profiboksz, k-1, fight, mma...

kuzdoter_710_20080506180040_418.gif

magyar-okolvivo-szakszovetseglogo.jpg

big-boxinglogo.jpg

dvsc-boxing-logo.jpg

Még mindig pénz nélkül az olimpiára kijutott indiai bokszoló
Hovatovább két éve hiába vár a 2006-os Nemzetközösségi játékok győzelméért beígért pénzére a pekingi olimpiára kijutott Akhil Kumar, indiai ökölvívó.
A 27 éves bokszoló az 54 kg-os kategória küzdelmeit nyerte meg két éve Melbourne-ben, márpedig az újdelhi kormány korábban minden győztesnek egymillió rúpia (4,437 millió forint) jutalmat ajánlott fel.

"A szorítóban sokkal könnyebb a dolgom, mint ebben a kellemetlen szituációban. Nem értem, miért nem kaphatom meg a jutalmat, amit többeknek kifizettek már a melbourne-i versenyek óta" - kesergett Kumar. "Sajnos sok mindent nem tehetek, marad a várakozás és a reménykedés."

A kiváló öklöző a viszontagságok ellenére továbbra is egyik erőssége az indiai ökölvívó-válogatottnak. Ennek bizonyítékául a múlt héten megnyerte az ázsiai kontinens első olimpiai selejtezőversenyét, s ezzel kvalifikálta magát az idei pekingi nyári játékokra. Kumar a torna döntőjében nem kisebb világnagyságot győzött le, mint az 54 kg 2004-es olimpiai ezüstérmesét, a thaiföldi Worapoj Petchkoomot.


Szépségverseny
Bulvár hírek

Legfrissebb híreink:


Fórum belépés
Belépés


Kapcsolatfelvétel | Adatvédelemi nyilatkozat | Impresszum
MCOnet 2001- 2012. - Minden jog fenntartva - Copyright - www.mconet.hu