ProfiboX.hu Online Boksz Magazin - ökölvívás - boksz hírek - bunyó
Főoldal Hírek-cikkek Képek Videók Fórum Klubok Tipp RSS 2.0
Partnereink
fightlogo.jpg

monokli.com - profibox, profiboksz, k-1, fight, mma...

kuzdoter_710_20080506180040_418.gif

magyar-okolvivo-szakszovetseglogo.jpg

big-boxinglogo.jpg

dvsc-boxing-logo.jpg

Fritz Sdunek nagyon elégedett Madárral
Erdei Zsolt edzője, Fritz Sdunek nagyon boldog, hogy tanítványa nagyszerű formát mutatva nagy különbséggel felülmúlta riválisát, Thomas Ulrichot. Sdunek honlapunknak adott interjújában értékelte a látottakat.
Hogyan értékelné tanítványa győzelmét?

- Zsolt fantasztikus meccset produkált, nagyon okosan és taktikusan bokszolt. Olyan jól használta a bal kezét, mint korábban Dariusz Michalczewski a legjobb korszakában. Bebizonyította, hogy méltó utódja Dariusznak. Végig benne volt a találkozóban, hogy Zsolt akár egy szerencsés ütéssel eldöntheti a találkozó kimenetelét, azonban ez nem sikerült, de nem bánkódom miatta, mert maradéktalanul betartotta az utasításaimat. Kiemelném továbbá, hogy jó volt Thomas teljesítménye is, akinek nem szabad a fejét a homokba dugnia, hanem végig kell gondolnia, hogy mik voltak a hibái, s továbbra is keményen kell majd edzenie, akkor még elérhet profiként néhány dolgot.

Mivel volt különösen elégedett?

- Minden tökéletes volt Zsolt teljesítményében. Kondicionálisan tökéletes állapotban volt, az ütései kemények és pontosaknak bizonyultak, magabiztosan küzdött és a védekezése is nagyszerű volt. Alig kapott be ütést. Szóval minden egyben volt, és nagyon elégedett voltam a teljesítményével. Megérdemelte ezt a győzelmet.

Nagy kockázat lett volna, ha Zsolt megpróbálja kiütni Ulrichot?

- Végülis benne volt a mérkőzésben a kiütés lehetősége, de ez egyben felesleges rizikó lett volna. Ulrich az utolsó pillanatig folyamatosan próbált támadni, s még az utolsó menetben is nagyon igyekezett a maga javára fordítani a mérkőzést.

Melyik meccse volt Zsoltnak ön szerint az eddigi legjobb, a Gonzalez elleni vagy a mostani?

- Úgy gondolom, hogy a mostani mérkőzés felülmúlta a Gonzelez ellenit.

Nemrég megjelent az egyik német napilapban, hogy meggyőződése szerint Klaus-Peter Kohl német világbajnokot akart magának a gálán. Most is tartja még ezt a véleményét?

- Kohl ezzel a mérkőzéssel azt akarta látni, hogy ki a legjobb félnehézsúlyú világbajnok. Természetesen szép volt az a törekvése, hogy német világbajnoka legyen, ami kedvezhetne a német televíziónak és a német közönségnek, de Zsolt ezzel a mérkőzéssel bebizonyította, hogy teljesítményével és egyéniségével képes meghódítani a népet publikum szívét. Úgy látom, hogy hasonlóan jó felkészüléssel bárkit képes lesz a jövőben legyőzni.


Szépségverseny
Bulvár hírek

Legfrissebb híreink:


Fórum belépés
Belépés


Kapcsolatfelvétel | Adatvédelemi nyilatkozat | Impresszum
MCOnet 2001- 2012. - Minden jog fenntartva - Copyright - www.mconet.hu