Profi

Anthony Mundine vs Rigoberto Alvarez eredmények(videoval):Mundine magabiztosan nyert!

A szerdai nap folyamán, egy Ausztráliában megrendezett boksz eseményen megküzdött egymással a két tehetséges bokszoló, Anthony Mundine és Rigoberto Alvarez, a tét ezennel a WBA "ideiglenes" nagyváltósúlyú világbajnokiöve volt
Alvarez az első menettől fogva támadóbb szellemben lépett fel, és pontosabb, tisztább és mindenek előtt megrendítőbb találatokat vitt be ellenfelének, mellyel  el is vitte az első két menetet, a harmadik menet során már Mundine is magasabb fokozatra kapcsolt és néhány értékelhető találattal lepte meg  az ellenfelét, a negyedik és az ötödik menetben a tempó fokozódott Alvareznek volt néhány értékelhető testütése, azonban ezek nem okoztak komolyabb kárt Mundine-ben.
A hatodik menettől fogva egyre inkább Mundine dominált a menetek oroszlán részében, Alvareznek csak pillanatai voltak. A meccs hátra eső részében egyre inkább  Mundine volt az, aki mélyebb nyomott hagyott a pontozókban, látványos és hatásos akcióval, mely végül meghozta számára a győzelmet (117-111, 117-111, 114-113). Anthony Mundine ezzel a diadalával megszerezte a szervezet  (WBA) ideiglenes nagyváltósúlyú bajnoki övét, illetőleg egyuttal jogot szerzett magának, hogy megküzdjön a WBA szervezet reguláris bajnokával Austin Trout-al.

Az Alvarez - Mundine mérkőzést megtekinthetik/megtekinthetitek az alábbi videon: