Profi

Arce vs Rouz eredmények: Ruiz megvédte a címét!

Szombaton a mexikói Los Mosichban megrendezett nagyszabású box gálán a WBA ideiglenes harmatsúlyú világbajnoki öve került terítékre, a Prancisco Arce (31-6-1) - Hugo Ruiz ( 28-1) összecsapáson.
A két harcos már korábban is találkozott egymással, méghozzá az idei év májusában, ahol is Ruiz pontozásos győzelmet aratott Arce felett. A mostani -12 menetre kiírt - találkozó első menete egy taktikus csatát hozott, mely során Arce próbált irányítani, a menet végén néhány értékelhető találattal el is vitte azt. Ezzel szemben a második menetben Ruiz volt a jobb, aki néhány szépen kivitelezett egyenest vitt be az ellenfelének, a harmadik menetben Ruiz tovább fokozta a dominanciáját egy jól irányzott felütés kíséretében mellyel padlóra küldte ellenfelét, ezt követően Hugo egy óriási támadást indított a menet végén, mellyel komolyan megfogta Arce-t.
A negyedik menetre ugyan még kijött Arce, azonban közel fél perc elteltével  a bíró beszüntette a mérkőzést.