Tegnap kezdték árulni a jegyeket Mike Tyson visszatérő mérkőzésére, és a szurkolók valósággal megrohanták a jegyirodákat. Az alig három óra leforgása alatt eladott 6.000 jegy bizonyítja, hogy az egykori vitathatatlan bajnok mérkőzései iránt még mindig óriási az érdeklődés.
A június 11-ei, "Capitol Punishment" fantázianevű gálán tér vissza minden idők legfiatalabb nehézsúlyú bajnoka, "Iron" Mike Tyson. A washingtoni MCI Centerben sorra kerülő eseményre- melyen ringbe lép a legendás Muhamad Ali lánya, Lila Ali is- tegnap kezdték meg a jegyek árusítását, és a szurkolók három óra alatt 6.000 jegyet kapkodtak el mintegy 650.000 dollár értékben. Ezek az adatok ékesen bizonyítják, hogy az utóbbi években mély gödörbe került Tyson semmit sem vesztett a népszerűségéből, eladási statisztikáival a tengerentúlon legfeljebb Arturo Gatti versenyezhet.
"Tudtuk, hogy a fővárosi szurkolók vevők lesznek egy igazi világszinvonalú gálára."- nyilatkozta Marty Wynn, az eseményt szervező Raging Promotions-től- "Büszkék vagyunk ara, hogy elhozhattuk ezeket a nagy bajnokokat, és köszönjük a szurkolóknak ezt a hihetetlen támogatást."
Mint ismeretes, Tyson az ír Kevin McBride-dal csap össze egy tíz menetre tervezett mérkőzésen, Laila Ali pedig Erin Toughillel szemben védi félnehézsúlyú világbajnoki címét. Az eseményt a Showtime közvetíti.