ProfiboX.hu Online Boksz Magazin - ökölvívás - boksz hírek - bunyó
Főoldal Hírek-cikkek Képek Videók Fórum Klubok Tipp RSS 2.0
Partnereink
fightlogo.jpg

monokli.com - profibox, profiboksz, k-1, fight, mma...

kuzdoter_710_20080506180040_418.gif

magyar-okolvivo-szakszovetseglogo.jpg

big-boxinglogo.jpg

dvsc-boxing-logo.jpg

Vesekővel műtötték Wladimir Klitschkót, de bokszolni fog
Súlyos hasi panaszokkal szállították be az éjjel Vlagyimir Klicskót egy düsseldorfi kórházba, ahol aztán megszabadították a nehézsúlyú profi bokszvilágbajnokot a bajt okozó veseköveitől.
Súlyos hasi panaszokkal szállították be az éjjel Vlagyimir Klicskót egy düsseldorfi kórházba, ahol aztán megszabadították a nehézsúlyú profi bokszvilágbajnokot a bajt okozó veseköveitől.

Az ukrán óriást az orvosok szombatra bennfogták megfigyelésre, de meccsszervezője szerint nincs veszélyben a jövő hét végére a francia Jean-Marc Mormeck ellen kiírt világbajnoki címmérkőzés: 

"Vlagyimir most kórházi kezelést kap, ma még tüzetes vizsgálatok várnak rá, ám egyre jobban van, s minden halad tovább a maga medrében, a jövő szombati meccset rendben megtartjuk" - jelentette ki Bernd Bönte. 

A 35 éves, ifjabbik Klicsko fivér, aki négy nemzetközi bokszszervezetnél (IBF, IBO, WBO, WBA) is címvédő a királykategóriában, a hivatásosok közötti hatvanadik ringfellépésén 50. kiütéses győzelmére készül az egy kategóriával lejjebb, cirkálósúlyban ex-világbajnok Mormeckkel ellen.


Profight Küzdősport webáruház
Szépségverseny
Bulvár hírek

Legfrissebb híreink:


Fórum belépés
Belépés


Kapcsolatfelvétel | Adatvédelemi nyilatkozat | Impresszum
MCOnet 2001- 2012. - Minden jog fenntartva - Copyright - www.mconet.hu