Profi

Crenz - Garay eredmények(videoval): Garay ismét kikapott!

A hétvége során a Hopkins - Dawson összecsapás mellett némiképp háttérbe szorúlt a  köztudat számára Hugo Herman Garay (34-5-0) - Cesar Crenz (17-3) ütközet.

A mérkőzés első menete során Garay lépett fel offenzívabban, azonban Cesar rendszerint ki tudott térni  Hugo ütései elől, egy- két kontrázással válaszolva ellenfele támadásaira. A  - számtalan fejeléssel is tarkított- második menetben Garay már pontosabban dolgozott, jó néhány testütést bevitt ellenfelének, aki csak részben tudott ezekre válaszolni, Hugonak a menet végén volt még egy szépen kivitelezett kombinációja. A harmadik menetben Cesar széles csapottakkal próbálkozott azonban ezek elől Garay rendszerint kitudott térni. Ugyanakkor Crenz is könnyedén el tudott mozogni Garay kirobbanás szerűen indított bal- jobb kombinációi elől, de így is Garay hagyott mélyebb nyomott a pontozókban, akinek a menet végén volt néhány tiszta találata. A negyedik menetben is inkább Garay tudott érvényesülni, azonban a következő menetben megváltozott a meccs összképe, Crenz egy gyönyörű kombinációval földre küldte Erdei Zsolt egykori ellenfelét. Garay ebből fel tudott állni, azonban Egy Crenz által indított ütészápor után a bíró beszüntette a mérkőzést.

A Hugo Herman Garay vs. CesaR Crenz összecsapást Önök is megtekinthetik az alábbi videon: